İKİ HAYAT ve hayatımdaki ilklerin anahtarı, Teşekkürler

Konuşmak, hele ki Türkiye’nin en köklü kurumunun, değerli insanlarının hazırladığı canlı bir radyo programında konuşmak, insanın zihninden kurgular üretip yazmasına hiç benzemiyormuş gerçekten. 
Hayatımda hep ilklerin anahtarı olan İKİ HAYAT hakkında konuşmak üzere o stüdyoya girdiğimiz andan itibaren heyecan bütün benliğimi sardı. Başlangıçta sesim kadar ellerim de titrese de deneyimli sunucu Zafer Elgin’in sakin tutumu ile sohbet ilerledikçe kendimi daha iyi hissetmeye başladım. 
Yayın sırasında ve sonrasında, ertesi gün iş günü olmasına rağmen, benimle aynı heyecanı paylaşarak dinleyen siz güzel insanlardan mesaj yağmuru aldığımızı görünce heyecanım sonsuz bir mutluluğa dönüştü. 
Evet yayında da söylediğim gibi her birinizden çok şey öğrendim, öğreniyorum ve öğrenmeye de devam edeceğim. Sizler arkamda olduğunuz sürece doğru yolda olduğuma inancım daha da pekişiyor. 
Her birinizin mesajlarınızı ve tebriklerinizi tek tek okudum ve sizler gibi güzel insanların hayatımda olmasının ne kadar büyük bir şans olduğunu bir kez daha farkettim. 
Yayına bağlanmak istediği halde bağlanamadığını söyleyen sevgili Fırat Öğretmenim, Müge, Müjde, Özge, Gülbin, Nuray, Neslihan ve tanıdığım diğer tüm güzel öğretmenlerim, Nagihan, Zeynur, Deniz, Gül Hanım, Zeki Bey, oğlum ve tüm ailem ve diğer tüm dinleyicilere, beni dinlediğiniz, İKİ HAYAT’ı desteklediğiniz ve güzel mesajlarınızla onore ettiğiniz için çok çok teşekkür ederim. 
Hayatımın en anlamlı ve güzel deneyimlerinden birini yaşadım sizlerle.
Bundan sonra da hep mutluluk ve heyecan içinde yeni günlere, birlikte ulaşmak dileğiyle..
Gülseren Kılınç

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s