Hoşgeldiniz…

Gülseren Kılınç - İki Hayat(1)

İLK KİTABIM : İKİ HAYAT İÇİN TIKLAYINIZ >>

Küçük bir kız çocuğu düşünün ki, hayatın tüm yokluklarını hayal gücü ile var eden bir dünyada büyüsün. Ne dilediği gibi okullarda okumasına, ne de hayal ettiği gibi yaşamasına izin verilmese de, o bir kitap yazma hayalinden asla vazgeçmesin.

Bu hayali dile getirdiğinde ise, çevresindeki insanlar, sıradan bir ev kadınının yazacağı kitap hayaline gülüp geçsinler. O herkesin göz bebeklerinden ta yüreklerine bakabildiği halde, kimse onun yüreğine bakmayı bilmesin..

Böyle başlıyor Gülseren Kılınç’ın yazarlık hikayesi, o çevresine her gün iyilik ve güzellik dağıtıp, evinde iyi bir anne, iyi bir eş, çalıştığı dönemde emek verdiği her işte özverili ve dürüst bir hayat yaşarken, yüreğinde yıllarca biriktirdiği kurguları nihayet hayata geçirme şansı bulmuş çok özel bir insan.

O bir kadının eğitimi, mesleği, yaşamı nasıl olursa olsun, dünyayı yeniden yaratacak, hayallerini gerçeğe çevirecek cesaret ve azmi gösterdiğinde neler yapabileceğini tüm dünyaya göstermek isteyen bir çığlık.

Ben varım demenin yolunu bulma şansına sahip olduğu bu ilk kitabında, hepinizi heyecan ve aşk dolu bir maceraya davet ediyor.

İKİ HAYAT kitabını okuyarak SENİ DUYUYORUZ demek için lütfen bu sayfadan onunla iletişime geçin.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s